AMEERIKA KESKUS NARVA KESKRAAMATUKOGUS

Talvine  koolivaheaeg möödub Macte keeltekooli õpilastel kasulikult! Täna saime uue keelepraktika võimaluse – spetsiaalselt meie  grupi jaoks sai korraldatud keeleklubi Narva Keskraamatukogu Ameerika keskuses. Kes ei ole veel siiamaani jõudnud  Narva Keskraamatukogu Ameerika keskusesse – soovitame soojalt!

Keeleklubi tegevusi viib läbi Ameerika Põhja-Georgia ülikooli (University of North Georgia) vilistlane Dezmone Valentine ja osalemine on kõigile soovijatele tasuta! Ta  on väga avatud ja heatahtlik,  oskab  toetada ka häbelikke ja tagasihoidlikuid  õpilasi, kes alguses kardavad keelt kasutada ja viga teha.  Tema valib teemasid ja meetodeid vastavalt osalejate vanusele, et nad oleksid jõukohased ja motiveeriksid keelt kasutama.  Näiteks, pakkus ta meie õpilastele meelde tuletada eelmise aasta naljakamaid ja põnevamaid eluhetki, arutada väikestes rühmades,  joonistada ja tutvustada  grupijoonised teistele.
Peale keeleklubi töö toimuvad Ameerika keskuses ka ingliskeelsete filmide ja multifilmide näitamised. Meil õnnestus vaadata üheskoos naljakat komöödiat „Kanade mäss“ (Chicken Run), mille juurde käis ka traditsiooniline popkorniga krõbistamine.

Macte Keeltekool tänab Narva Keskraamatukogu ja isiklikult Dezmone Valentinet suurepärase õppeürituse eest!