INGLISE KEELE ÕPPETUNNID INGLISE KEELT EMAKEELENA KÕNELEVA ÕPETAJA JUHENDAMISEL!

Macte keeltekool kutsub Tammiku ja Maleva põhikooli 3.-9.klasside õpilasi inglise keele õppegruppidesse Elissa Carruth Bahtin (USA) juhendamisel!

 Keeletunnid toimuvad 2 korda nädalas teie kooli ruumides peale õppetööd. Õppekohtade arv on piiratud. Õppemaks on 35 eurot kuus (20% tagastatakse tuludeklaratsiooni esitamisel) 

Elissal on 3-aastane töökogemus õpetajana USA koolis. Tema sai bakalaureuse kraadi erialal organisatsiooniline ja õiguslik juhtimine Texase Tehnikaülikoolis (Texase Tech University), töötas aktiivselt erinevates keelelaagrites ning õpetas inglise keelt erinevatele vanuserühmadele.

Elissa on väga heatahtlik, sõbralik õpetaja, kes leiab kergelt kontakti ja ühise keele laste ja noortega.

Õppetundides kasutatavad materjalid, s.h. audiomaterjalid, on välja töötatud Suurbritannias, sest meie põhirõhk on just briti inglise keelel.

Macte keeltekool töötab lasteaedade ja koolide baasil juba neljandat aastat. Osaleme aktiivselt erinevates projektides, korraldame rahvusvahelisi telesildu õpilaste vahel, pidevalt areneme ja tõstame oma kvalifikatsiooni.

Rohkem infot keeltekooli kohta leiad meie kodulehelt Facebookis: https://www.facebook.com/macte.keeltekool .

Registreerimiseks palume täita on-line vormi: http://www.macte.ee/lastekool/et/registreerimine/

Loodame meeldivale koostööle!

Kõigi küsimustega võite julgelt pöörduda telefoni või e-maili teel: +372 5514537 macteou@gmail.com.  Hea meelega vastame kõikidele küsimustele!